SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Jul / grötskedar 11503068
nr 1150 3068
Jul / grötskedar
7 st, förgyllt sterlingsilver, emaljerade, Anton Michelsen, Köpenhamn, 1970-tal, längd: 16 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:42:48
11/12 18:02:59
11 dec
Läs mer om Silver